Výrobce:DEVIA
Objednací kód: 9589400323
Dostupnost: Na objednávku
­­2 123Kč
Není-li uvedeno v popisu jinak, na zboží je poskytována záruka v délce 24 měsíců.

doručeníPři objednávce nad 4999 Kč je doprava zdarma.


NAVITEL E500 MAGNETIC je moderní automobilováGPSnavigace s magnetickým držákem a velkým výběrem předinstalovaných offline map. Navigační zařízení má jasný 5-palcový TFT-displej. Procesor s frekvencí 800 MHz zajišťuje rychlou a stabilní práci s navigačním softwarem a díky architektuře Cortex-A7 je snížena spotřeba energie. Vnitřní paměť zařízení je 8 GB.

Balíček předinstalovaných map v zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC obsahuje 43 evropských zemí, Bělorusko, Kazachstán, Rusko a Ukrajinu. Další mapy lze zakoupit a nainstalovat pomocí bezplatného programu Aktualizační centrum Navitel Navigator. Zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC používá pro ukládání dalších map a mediálních souborů microSDkarty o velikosti až 32 GB.

Hlavní výhoda modelu NAVITEL E500 MAGNETIC je revoluční magnetický držák s nepřetržitým napájením. Držák se přísavkou připevní na čelní sklo automobilu a prostřednictvím adaptéru do zapalování je zařízení napájeno. Vše je samozřejmě součástí balení.

Magnetické prvky na navigaci a držáku se používají pro snadnou a rychlou instalaci zařízeníNAVITEL E500 MAGNETIC v automobilu. Stačí zařízení a držák přiložit k sobě a navigace je pevně fixována. Následně se navigace NAVITEL E500 MAGNETIC automaticky zapne a spustí navigační software. Silné magnetické spojení drží zařízení bezpečně i při jízdě. Navigace se automaticky vypne po 15 sekundách po vyjmutí z držáku. Instalace a vyjmutí zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC zabere jen několik málo sekund.

Technická specifikace:

* software Navitel Navigator
* možnost instalace dalších map
* hlasové pokyny
* časový výpočet trasy
* TFT displej 5"
* rozlišení 800 x 480
* dotykový displej, podsvícený
* operační systém Windows CE 6.0/Linux
* CPU MStar MSB 2531A
* frekvence CPU 800 MHz
* vnitřní úložiště 8 GB
* RAM 128 MB, DDR3
* SD karta až 32 GB
* reproduktor
* rozhraní USB 2.0, 3,5 mm audiojack
* přísavkový (čelní sklo/držák), magnetický (držák/zařízení)
* rozměry 38 x 85 x 17 mm
* vnitřní anténa
* aktualizace map zdarma

Obsah balení:

* navigační zařízení NAVITEL E500 MAGNETIC
* držák do auta (čelní sklo)
* napájecí adaptér do vozidla 12V - 24V
* mini-USB kabel
* ochranné pouzdro
* stylus
* uživatelská příručka
* záruční listZáruční lhůta
Záruka (počet měsíců)24

Podělíte se o svou zkušenost s ostatními?

Zpětnou vazbu mohou poskytnout pouze registrovaní zákazníci. Před napsáním recenze se přihlaste nebo se jednoduše zaregistrujte. Děkujeme.