Splátkový prodej s Hello bank! by CetelemHELLO NÁKUPY!

ü  již od 2 000 Kč

ü  splátky si nastavíte podle svých potřeb

ü  jednoduché a rychlé vyřízení

ü  výhodné pojištění pro případ nečekaných situací

 

Nákup na splátky je snadný, zabere Vám jen pár minut:

 

1.       Vložte zboží do nákupního košíku.

2.       Vyplňte všechny požadované údaje pro objednávku. Způsob platby zvolte „Na splátky_Hello nákupy".

3.       Po odeslání objednávky se dostanete na stránku pro výpočet splátek. Vyberte si variantu splácení podle Vašich možností. V případě, že Vám navržené splátky vyhovují, stiskněte Odeslat k vyřízení“.

4.       V dalším kroku vyplňte formulářžádosti o poskytnutíúvěru. Všechny údaje zadáváte přímo na stránkách BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE (která v ČR užívá obchodní značku Hello bank! by Cetelem) a jsou považovány za přísně důvěrné.

5.       Okamžitě po vyplnění a odeslání žádosti o poskytnutí úvěru se Vám zobrazí předběžné vyjádření k Vašížádosti od Hello bank!

Pokud byla Vaše žádost o úvěr předběžně schválena, vytiskněte si smluvní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami. Podepište příslušné dokumenty dle uvedených instrukcí a s kopiemi všech požadovaných dokladů je zašlete poštou na adresu:Úvěrové oddělení (spotřebitelský úvěr), BNP Paribas Personal Finance SA, odštěpný závod, Špálova 14, 702 00 Ostrava – Přívoz.

Po obdržení všech dokumentů a dokladů Vás bude Hello bank! informovat o stavu Vaší žádosti o úvěr a v případě jejího konečného schválení Vás budeme informovat o termínu dopravy a předání pořízeného zboží.


Podmínky pro získání úvěru

 

ü  Svéprávnost

ü  Mám zajištěn pravidelný a trvalý zdroj příjmů

ü  Nejsem ve zkušební ani ve výpovědní lhůtě

 

Potřebné doklady dle způsobu vyzvednutí zboží

 

OSOBNÍ ODBĚR

 

Nákup zboží do 80 000 Kč

ü  Platný doklad totožnosti

 

Nákup zboží nad 80 000 Kč

ü  Platný doklad totožnosti

ü  Doklad prokazující adresu bydliště

ü  Doklad pro ověření příjmu

 

 

ZASLÁNÍ ZBOŽÍ NA ADRESU

 

ü  Kopie platného dokladu totožnosti

ü  Kopie druhého platného dokladu totožnosti s fotografií (cestovní pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, průkaz TP, ZTP, ZTP/P)

ü  Kopie dokladu potvrzujícího existenci bankovního účtu žadatele (výpis z bankovního účtu nebo smlouva o zřízení bankovního účtu na jméno žadatele)

ü  V případě nákupu zboží nad 80 000 Kč – doklad prokazující adresu bydliště a doklad pro ověření příjmu

 

 

Pojištění schopnosti splácet

 

Podpisem smlouvy o poskytnutí úvěru se zavazujete tento úvěr pravidelně splácet. Může se však stát, že Vaše pravidelné příjmy ohrozí nečekaná událost a Vy se dostanete do situace, kdy nebudete moci dodržet své závazky. Pro tyto případy Vám nabízíme výhodné pojištění.

 

Výhody sjednaného pojištění:

ü  jistota v nepříznivých životních situacích,

ü  pojištění pro případ ztráty zaměstnání,

ü  bez lékařských prohlídek a speciálních formulářů,

ü   až 4 pojistná rizika za jednu cenu,

ü  součást měsíční splátky úvěru.

 

Pojištění si sjednáte společně s žádostí o úvěr. Výše úhrady za pojištění bude zahrnuta v měsíční splátce úvěru.

 

Soubory pojištění

 

SOUBOR MASTER

Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.

* Pojištěný je pojištěn vždy pouze na jedno z těchto rizik; rozsah pojištění se měnív průběhu trvání pojištění, a to i opakovaně dle aktuálního zaměstnaneckého statutu klienta.


Pojištění pro případ ztráty zaměstnání nebo hospitalizace*, pracovní neschopnosti, invalidity III. stupně a úmrtí a dále Pojištění odcizení věci a Pojištění Home Assistance. Úhrada za pojištění ve výši 4,99 % z měsíční splátky úvěru.